لطفا منتظر بمانید . . .

درباره فناوری دراپ

ما (فناوری دراپ) یک شرکت توسعه نرم‌افزار هستیم که در زمینه تحلیل، طراحی، توسعه و تضمین کیفیت انواع نرم‌افزارهای تلفن همراه، تحت وب، سازمانی و اینترنت اشیاء فعالیت می‌کنیم. دراپ کامرس یکی از محصولات توسعه داده شده توسط فناوری دراپ است که یک پلتفرم فروشگاهی مکان محور (Location Base) است و در توسعه آن از جدیدترین و به روزترین تکنولوزی‌های حال حاضر استفاده شده است. همچنین کیفیت این محصول توسط تیم تضمین کیفیت مجموعه بررسی و تایید شده است.

ما افراد با استعدادی هستیم.

تیم فناوری دراپ از مهندسان نرم‌افزاری با استعداد، باهوش، با انگیزه و جوانی تشکیل شده است که از پس هر چالشی در کارهای خود بر می‌آیند.

تک تک افراد نیم ما تمام تلاش و توان خود را برای تولید با کیفیت‌ترین محصول ممکن به کار می‌گیرند و ما همیشه تشنه‌ی کیفیت بالاتر هستیم.

  • دانش کار با جدیدترین تکنولوژی‌ها
  • افراد متعهد و با انگیزه
  • تشنه‌ به ارائه کیفیت بالا
  • پشتیبانی ۲۴/۷ برای مشتریان

ویژگی های اصلی ما.

صداقت

ما با مشتریانمان صادق هستیم و قول‌های الکی به آن‌ها نمی‌دهیم. ما سعی نمی‌کنیم برای گرفتن پروژه‌ها به مشتریان خود تخمین‌های غیرواقعی ارائه کنیم.

به روز بودن

همه‌ی ما در فناوری دراپ در تلاشیم تا همگام با تکنولوژی‌های جدید پیش رفته و همواره بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم. تمامی محصولات تولیدی ما با استفاده از اخرین تکنولوژی‌های روز توسعه داده شده‌اند.

کیفیت

ما اهمیت زیادی به کیفیت محصولات نرم‌افزاری خود می‌دهیم و وجود تیم تضمین کیفیت در مجموعه ما بیانگر این نگرش ما است.